Řeznictví Žabčík

POCTIVÁ UZENINA. To je motto, kterým se řídíme při výrobě té nejlahodnější uzeniny. Naše výrobky jsou připravované tradičním způsobem a se správným podílem masa. Řeznictví založil Milan Žabčík, který má celoživotní zkušenosti v oboru a zakládá si na tom, že jeho výrobky jsou ukázkou kvality.

Podívejte se na naši nabídku masných výrobků, uzenin a zabijačkových výrobků nebo navštivte některou z našich prodejen, kde Vám ochotný personál nabídne to nejlepší z Valašska. Rozvoz provádíme v chladících vozech dle dohody se zákazníkem po celé Moravě. Při větších odběrech za Vámi rádi přijedeme kamkoliv.

Vraťte se s námi k tradiční a opravdové chuti.

 

Naše značky kvality:

Český výrobek Milan Žabčík

Beskydy originální produkt Milan Žabčík Regionální potravina Milan Žabčík   

 

Novinky

PF 2016 - Přejeme vám ten nejlahodnější vstup do nového roku

21.12.2015 09:18

Milan Žabčík je 3. nejlepším živnostníkem ČR

09.12.2015 10:43
Na slavnostním vyhlášení soutěže Živnostník roku Milan Žabčík dosáhl na stuplně vítězů! Byl vyhlášen třetím nejlepším živnostníkem České...

Dostali jsme se mezi 7 nejlepších živnostníků České republiky!

19.11.2015 19:42
Po hlasování v Zlínském kraji jsme postoupili do celorepublikové soutěže, kde soutěžíme proti dalších 13 výhercům z celé České republiky. Díky SMS...
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Nákup do tašky

Ušetřete čas a nechte si nachystat Váš nákup dopředu. Napište nám, co si přejete, a vyzvedněte si ve stanovený den svůj nákup na vybrané prodejně. Sortiment si můžete projít na stránce Naše nabídka. Objednávku zasílejte ideálně den dopředu.