Řeznictví Žabčík

POCTIVÁ UZENINA. To je motto, kterým se řídíme při výrobě té nejlahodnější uzeniny. Naše výrobky jsou připravované tradičním způsobem a se správným podílem masa. Řeznictví založil Milan Žabčík, který má celoživotní zkušenosti v oboru a zakládá si na tom, že jeho výrobky jsou ukázkou kvality.

Podívejte se na naši nabídku masných výrobků, uzenin a zabijačkových výrobků nebo navštivte některou z našich prodejen, kde Vám ochotný personál nabídne to nejlepší z Valašska. Rozvoz provádíme v chladících vozech dle dohody se zákazníkem po celé Moravě. Při větších odběrech za Vámi rádi přijedeme kamkoliv.

Vraťte se s námi k tradiční a opravdové chuti.

 

Naše značky kvality:

Český výrobek Milan Žabčík

Beskydy originální produkt Milan Žabčík Regionální potravina Milan Žabčík   

 

Novinky

Kupte si Žabčíkovu klobásu a vyhrajte v soutěži s Českým výrobkem!

04.04.2016 20:08
  Kupte si na některé z našich prodejen Žabčíkovu klobásu (výrobek s logem Český výrobek) a vymyslete slogan se slovním spojením „české...

Otevřeli jsme pro vás novou prodejnu v Zubří

18.01.2016 06:06
Srdečně Vás zveme k nákupu do prodejny v obci Zubří, na adrese Hlavní 440. Slavnostní otevření se uskuteční ve středu 20. ledna v 9:00 hod. Navštívit...

PF 2016 - Přejeme vám ten nejlahodnější vstup do nového roku

21.12.2015 09:18
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Nákup do tašky

Ušetřete čas a nechte si nachystat Váš nákup dopředu. Napište nám, co si přejete, a vyzvedněte si ve stanovený den svůj nákup na vybrané prodejně. Sortiment si můžete projít na stránce Naše nabídka. Objednávku zasílejte ideálně den dopředu.