Řeznictví Žabčík

POCTIVÁ UZENINA. To je motto, kterým se řídíme při výrobě té nejlahodnější uzeniny. Naše výrobky jsou připravované tradičním způsobem a se správným podílem masa. Řeznictví založil Milan Žabčík, který má celoživotní zkušenosti v oboru a zakládá si na tom, že jeho výrobky jsou ukázkou kvality.

Podívejte se na naši nabídku masných výrobků, uzenin a zabijačkových výrobků nebo navštivte některou z našich prodejen, kde Vám ochotný personál nabídne to nejlepší z Valašska. Rozvoz provádíme v chladících vozech dle dohody se zákazníkem po celé Moravě. Při větších odběrech za Vámi rádi přijedeme kamkoliv.

Vraťte se s námi k tradiční a opravdové chuti.

 

Naše značky kvality:

Český výrobek Milan Žabčík

Beskydy originální produkt Milan Žabčík Regionální potravina Milan Žabčík   

 

Novinky

Úřad vlády České republiky snídá naše výrobky

03.10.2016 09:40
Na Úřad vlády ČR / The Office of the Government of the Czech Republic si dnes pochutnávají na snídani od naší firmy. Jaká čest pro nás být...

Za Žabčíkovu klobásu jsme získali cenu Perla Zlínska 2016

02.10.2016 07:22
Perla Zlínska 2016 za Žabčíkovu klobásu, to je ocenění, které jsme obdrželi od Zlínského kraje a Agrární komory Zlín. Děkujeme moc!  

Regionální potravina Moravskoslezského kraje 2016 je naše!

01.10.2016 18:57
Dnes se v ostravském Trojhalí konal 6.ročník Gastrofestivalu Jak šmakuje Moravskoslezsko. V rámci této akce byla vyhodnocena Regionální potravina...
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Nákup do tašky

Ušetřete čas a nechte si nachystat Váš nákup dopředu. Napište nám, co si přejete, a vyzvedněte si ve stanovený den svůj nákup na vybrané prodejně. Sortiment si můžete projít na stránce Naše nabídka. Objednávku zasílejte ideálně den dopředu.