Řeznictví Žabčík

POCTIVÁ UZENINA. To je motto, kterým se řídíme při výrobě té nejlahodnější uzeniny. Naše výrobky jsou připravované tradičním způsobem a se správným podílem masa. Řeznictví založil Milan Žabčík, který má celoživotní zkušenosti v oboru a zakládá si na tom, že jeho výrobky jsou ukázkou kvality.

Podívejte se na naši nabídku masných výrobků, uzenin a zabijačkových výrobků nebo navštivte některou z našich prodejen, kde Vám ochotný personál nabídne to nejlepší z Valašska. Rozvoz provádíme v chladících vozech dle dohody se zákazníkem po celé Moravě. Při větších odběrech za Vámi rádi přijedeme kamkoliv.

Vraťte se s námi k tradiční a opravdové chuti.

 

Naše značky kvality:

Český výrobek Milan Žabčík

Beskydy originální produkt Milan Žabčík Regionální potravina Milan Žabčík   

 

Novinky

Novinky od května 2016

02.05.2016 13:44
Od května 2016 - to musíte ochutnat na všech našich prodejnách i u odběratelů :-) Valašská švestková...

Kupte si Žabčíkovu klobásu a vyhrajte v soutěži s Českým výrobkem!

04.04.2016 20:08
  Kupte si na některé z našich prodejen Žabčíkovu klobásu (výrobek s logem Český výrobek) a vymyslete slogan se slovním spojením „české...

Otevřeli jsme pro vás novou prodejnu v Zubří

18.01.2016 06:06
Srdečně Vás zveme k nákupu do prodejny v obci Zubří, na adrese Hlavní 440. Slavnostní otevření se uskuteční ve středu 20. ledna v 9:00 hod. Navštívit...
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Nákup do tašky

Ušetřete čas a nechte si nachystat Váš nákup dopředu. Napište nám, co si přejete, a vyzvedněte si ve stanovený den svůj nákup na vybrané prodejně. Sortiment si můžete projít na stránce Naše nabídka. Objednávku zasílejte ideálně den dopředu.